• Bramy

  garażowe

  Bramy Uchylne

  I dwuskrzydłowe

  Nasza firma zajmuje się produkcją bram garażowych uchylnych jedną płaszczyzną do góry (bez prowadnic sufitowych) oraz bram dwuskrzydłowych. Standardowym poszyciem bramy jest trapez elewacyjny dostępny w kilku standradowych kolorach. Płaszcz bramy występuje w wersji ocieplanej i nieocieplananej. Istnieje również możliwość wypełnienia panelem wykorzystywanym do bram segmentowych. Wychodząc na przeciw potrzebom klienta wykonujemy drzwi indywidualnie na wymiar po wcześniejszych pomiarach obiektu przez specjalistę. Profesjonalni pracownicy wyposażeni w niezbędną wiedzę i doświadczenie zainstalują państwa bramę.

 • Bramy

  garażowe

  Bramy

  segmentowe

  W naszej ofercie znajdą państwo również bramy segmentowe w wielu kolorach poszycia do wyboru. Segmenty ocieplane są pianką 40mm co czyni je idealnym wyborem na drzwi do garażu w domu jednorodzinnym. Dostępne są w wielu wymiarach. Oferujemy również drzwi wejściowe zewnętrzne do budynków, które współgrają z kolorstyką oraz stylistyką bram garażowych. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz kompleksowe wykonanie.

 • Bramy

  garażowe

  Bramy

  przemysłowe

  Ponadto oferujemy bramy przemysłowe do hal przemysłowych/magazynowych, o których mogą państwo dowiedzieć się więcej z zakładki DRZWI PRZEMYSŁOWE

kontakt

logo
logo rzetelna firma

biura

W razie dodatkowych pytań lub uzyskania fachowej porady skontaktuj się z nami.
Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki

Jasna 13

257 589 102

502 257 268

&

Góra Kalwaria

Góra Kalwaria

Sobieskiego 19
wejście od ulicy Pijarskiej

669 038 639

502 257 268