Automatyka do bram wjazdowych & garażowych

Są nowoczesne, wygodne i zwiększają poczucie bezpieczeństwa - w przypadku kupna nowej bramy z całą pewnością warto zastanowić się nad wybraniem wariantu automatycznego. Niezależnie od typu bramy: przesuwnej, skrzydłowej czy garażowej, jest to rozwiązanie, które będzie miało wiele zalet.

Automatyka do bram – dlaczego warto się na nią zdecydować?

  • - Przede wszystkim to duża oszczędność czasu: możliwość zdalnego otwierania bramy sprawia, że nie musimy każdorazowo wysiadać i wsiadać do samochodu – otwarcie nastąpi po kliknięciu jednego przycisku. Plusy tego rozwiązania odczujemy szczególnie w deszczową pogodę lub w nocy, kiedy nie do końca mamy ochotę na opuszczanie pojazdu przed bezpiecznym wjechaniem na posesję.
  • - Duży zasięg działania: bramę można otwierać nawet z dużej odległości, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, kiedy na przykład odwiedzają nas goście - nie musimy wtedy wychodzić z domu. Otwieranie możemy też rozpocząć, kiedy jesteśmy jeszcze z dala od posesji – wtedy nie będziemy musieli czekać na podjeździe na całkowite otwarcie się skrzydeł.
  • - Zmniejsza prawdopodobieństwo włamania na posesję: jest ją zwyczajnie trudniej sforsować.
  • - Automatyka – profesjonalny sprzęt
  • - Automatyka od najlepszych producentów posiada szereg udoskonaleń, które zwiększają komfort z ich korzystania. Wśród nich można wymienić cechy takie, jak:
  • - Cicha praca całego systemu
  •  - Dodatkowe oświetlenie
  •  - System zasilania awaryjnego w momencie przerwy w dostawie energii elektrycznej
  •  - Fotokomórki zwiększające bezpieczeństwo: zamykanie się skrzydeł jest natychmiastowo przerywane w momencie wyczucia przeszkody na ich drodze.


Nasi pracownicy są licencjonowanymi monterami systemów firmy NICE, czyli światowego lidera w produkcji automatyki dla domu. Stawiając na naszą ofertę otrzymujecie zatem Państwo pewność, że wybieracie usługi najlepszych fachowców. I nie są to tylko puste słowa - systemy NICE montowane przez naszą firmę otrzymują przedłużoną gwarancję. Współpracujemy z wieloma cenionymi dostawcami sprzętu - od lat naszym partnerem jest również m. in. firma CAME. Z chęcią pomożemy Państwu w doborze rozwiązania o odpowiednich parametrach, które będzie przez długi czas służyć w niezawodny sposób.

kontakt

logo
logo rzetelna firma

biura

W razie dodatkowych pytań lub uzyskania fachowej porady skontaktuj się z nami.
Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki

Jasna 13

257 589 102

502 257 268

&

Góra Kalwaria

Góra Kalwaria

Sobieskiego 19
wejście od ulicy Pijarskiej

669 038 639

502 257 268