• Bramy

  garażowe

  Bramy uchylne i dwuskrzydłowe

  Pośród wyrobów, których produkcją zajmuje się nasza firma, znajdują się bramy garażowe dwuskrzydłowe, segmentowe oraz uchylne jedną płaszczyzną do góry (bez prowadnic sufitowych). Aby w jak największym stopniu spełnić wymagania każdego z naszych klientów, pierwszym krokiem podczas realizacji zlecenia jest wykonanie przez specjalistę dokładnych pomiarów miejsca, w którym zamontowany zostać ma nasz wyrób. Oferujemy oczywiście kilka opcji jego personalizacji.

  W przypadku produkowanych przez naszą firmę bram garażowych dwuskrzydłowych i uchylnych standardowym poszyciem jest trapez elewacyjny, który może być wykonany w jednym z kilku podstawowych kolorów. Zapewniamy też możliwość wyboru między wariatem ocieplanym i nieocieplanym płaszcza, a także opcję wypełnienia ich panelem, który wykorzystujemy przy wejściach segmentowych.

  Wejścia do garażu dwuskrzydłowe, segmentowe i uchylne – firma z okolic Warszawy

  Bramy garażowe, segmentowe, dwuskrzydłowe i uchylne wykonujemy na terenie Warszawy i nie tylko. Mamy dwie siedziby w pobliżu stolicy – w Mińsku Mazowieckim i w Górze Kalwarii – ale jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z innych regionów naszego kraju.

  Każdym zleceniem zajmuje się zespół fachowców, który dba o najdrobniejszy szczegół na wszystkich etapach produkcji. Doskonale wiemy, że od jakości naszych wyrobów zależy bardzo wiele. Przede wszystkim jest to kwestia bezpieczeństwa Ciebie, Twojej posesji, samochodu i reszty mienia. Korzystamy więc z części pochodzących od najlepszych producentów na rynku i nieustannie rozwijamy nasze doświadczenie. A to jest bardzo długie - na rynku działamy już niemal od 30 lat.

  Bramy segmentowe

  W przypadku wariantów segmentowych oferujemy modele w wielu kolorach poszycia do wyboru. Są one ocieplane pianką 40 mm – sprawia to, że doskonale sprawdzają się w domach jednorodzinnych. Możemy też wykonać drzwi wejściowe, dopasowane nie tylko pod względem stylistyki, ale też wybranego odcienia poszycia garażowej bramy. Zapraszamy – gwarantujemy satysfakcjonującą realizację projektu oraz wyroby służące przez długie lata.

 • Bramy

  garażowe

  Bramy

  segmentowe

  W naszej ofercie znajdą państwo również bramy segmentowe w wielu kolorach poszycia do wyboru. Segmenty ocieplane są pianką 40mm co czyni je idealnym wyborem na drzwi do garażu w domu jednorodzinnym. Dostępne są w wielu wymiarach. Oferujemy również drzwi wejściowe zewnętrzne do budynków, które współgrają z kolorstyką oraz stylistyką bram garażowych. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz kompleksowe wykonanie.

 • Bramy

  garażowe

  Bramy

  przemysłowe

  Ponadto oferujemy bramy przemysłowe do hal przemysłowych/magazynowych, o których mogą państwo dowiedzieć się więcej z zakładki DRZWI PRZEMYSŁOWE

kontakt

logo
logo rzetelna firma

biura

W razie dodatkowych pytań lub uzyskania fachowej porady skontaktuj się z nami.
Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki

Jasna 13

257 589 102

502 257 268

Góra Kalwaria

Góra Kalwaria

Sobieskiego 19
wejście od ulicy Pijarskiej

669 038 639

502 257 268