• Konstrukcje stalowe

  Konstrukcje stalowe

  Poza bramami, ogrodzeniami, balustradami i bramami na zamówienie Klienta możemy wykonać też inne realizacje. Sprawdź pełen zakres naszej oferty!

  Gdzie zastosowanie znajdą konstrukcje stalowe?

  Przede wszystkim należy zdawać sobie sprawę z rozróżnienia pomiędzy instalacjami tymczasowymi a stałymi – konstrukcje stalowe mogą być wykorzystane w obu przypadkach. Mogą być więc wzniesione z myślą o wieloletnim użytkowaniu lub posłużyć za czasowe rozwiązanie w obliczu konieczności stworzenia dodatkowej powierzchni użytkowej.

  Możliwości wykorzystania tych instalacji jest bardzo wiele, nic więc dziwnego, że cieszą się tak dużą popularnością. Sprawdzą się w przypadku dużych powierzchni magazynowy i hal produkcyjnych – to z nimi kojarzymy je najbardziej. Doskonale sprawdzają się w przypadku obiektów wysokich i o dużej rozpiętości. Posłużą też podczas imprez i eventów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wykorzystać je również przy wznoszeniu obiektów o mniejszej kubaturze.

  W zależności od projektu wykorzystuje się jeden z kilku najpopularniejszych rodzajów konstrukcji stalowych: powierzchniowe, szkieletowe prętowe i szkieletowe prętowo-ciągowe.

  Największe zalety konstrukcji stalowych
  Przewaga tego rodzaju instalacji nad ich odpowiednikami z drewna bądź cegły wynika z kilku rzeczy. Stal, pod względem odporności na uszkodzenia oraz działanie zmiennych warunków atmosferycznych, nie ustępuje innym materiałom, a często nawet je przewyższa. Obecnie jest więc bardzo chętnie stosowana w budownictwie. Jednocześnie, wykonane z niej pręty, belki, słupy i dźwigary są bardzo lekkie, co czyni je materiałem doskonałym do wznoszenia obiektów, które mają być w użytku tylko przez określony czas. Z łatwością przychodzi też ich modyfikacja i adaptacja już po zakończeniu budowy. Ta zaś zwykle przebiega w szybkim tempie. Nie bez znaczenia pozostaje też kwestia kosztów, które niejednokrotnie są o wiele korzystniejsze od innych materiałów.

  Serdecznie zapraszamy Klientów zainteresowanych tego rodzaju konstrukcjami do skontaktowania się z naszą firmą. Nasze siedziby znajdziesz w Mińsku Mazowieckim i w Górze Kalwarii, ale zamówioną realizację możemy wykonać na terenie całego kraju.

kontakt

logo
logo rzetelna firma

biura

W razie dodatkowych pytań lub uzyskania fachowej porady skontaktuj się z nami.
Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki

Jasna 13

257 589 102

502 257 268

&

Góra Kalwaria

Góra Kalwaria

Sobieskiego 19
wejście od ulicy Pijarskiej

669 038 639

502 257 268