• Metalowe boksy wielofunkcyjne

  Metalowe boksy wielofunkcyjne

  Osiedlowe lub przydomowe śmietniki nie należą do miejsc, które sprawiają, że otoczenie jest ładne i chce się w nim przebywać. Są jednak niezbędne, szczególnie w dobie, kiedy tak rozpowszechnił się zwyczaj segregacji odpadów – potrzebujemy przez to zwykle więcej miejsca na poszczególne kontenery. Metalowe boksy pozwolą je ukryć, a przy tym nie zakłócają krajobrazu.

  Rozwiązania dopasowane do wymagań otoczenia

  Nasze metalowe boksy śmietnikowe to minimalistyczne konstrukcje, które będą dobrze pasowały i do zielonych krajobrazów, i do wyłożonych kostką, nowoczesnych osiedli mieszkaniowych. Oferujemy dużą swobodę w wyborze koloru metalowych profili, z których są one zbudowane – dzięki temu jeszcze lepiej można dopasować je do otoczenia. Poziome ułożenie profili zapewnia dobrą wentylację boksu, a niewielkie szpary pomiędzy nimi uniemożliwiają zajrzenie do środka. Kwestię dostępu do wiaty śmietnikowej można ustalić podczas precyzowania zamówienia – to klient decyduje, czy mają być one dostępne dla wszystkich, czy tylko dla ograniczonej grupy osób (na przykład dla tych, którzy są w posiadaniu klucza).

  Ochrona kontenerów przed zjawiskami atmosferycznymi

  Boksy śmietnikowe, które wykonuje nasza firma, to obiekty o dużej estetyce wykonania, które jednocześnie nie rzucają się w oczy, a zamiast tego wtapiają się w otoczenie. Nie trzeba się więc martwić o to, że przepełnione odpadami kontenery będą zaburzały krajobraz osiedla mieszkaniowego bądź posesji prywatnej. Ukryte pod wiatą kontenery będą też zabezpieczone przed opadami deszczu i powiewami silnego wiatru. W produkcji boksów wykorzystujemy bowiem wytrzymałe materiały i części. Nie mamy wątpliwości, że te metalowe wiaty śmietnikowe pomogą zachować porządek i czystość na każdym osiedlu.

  Szeroki zakres wykorzystania

  Zadaszone, metalowe wiaty naszej produkcji mogą spełniać różne funkcje. Sprawdzą się na przykład jako składzik lub szopa o nowoczesnym, minimalistycznym wyglądzie. To klient decyduje o tym, jak wykorzysta te konstrukcje. Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem tego typu wiaty, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

kontakt

logo
logo rzetelna firma

biura

W razie dodatkowych pytań lub uzyskania fachowej porady skontaktuj się z nami.
Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki

Jasna 13

257 589 102

502 257 268

&

Góra Kalwaria

Góra Kalwaria

Sobieskiego 19
wejście od ulicy Pijarskiej

669 038 639

502 257 268