• Ogrodzenia

  Ogrodzenia kompleksowo

  Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafi rozpoznać oczekiwania klienta oraz bez problemu im sprostać. Nasza specjalność to ogrodzenia palisadowe oraz ogrodzenia poziome, które doskonale radzą sobie z ochroną każdej posesji. Aby zapewnić państwu jak największą wygodę oferujemy usługę kompleksowej realizacji budowy ogrodzeń, która znacznie ułatwia ten skomplikowany proces. Profesjonalny partner współpracujący z nami wykona prace budowlane tj. fundamenty czy podmurówka, a my zajmiemy się produkcją oraz montażem elementów metalowych oraz instalacją automatyki. Piaseczno, Otwock, Warszawa? To dla nas nie problem – zamontujemy nasze ogrodzenia palisadowe i poziome tam, gdzie sobie życzysz.

  Takie rozwiązanie zaoszczędza czas klienta i nie angażuje go w dużym stopniu w nadzór nad ogółem prac. W katalogu ogrodzeń naszej firmy znajdują się różnorodne wzory co pozwala każdemu z naszych klientów stworzyć ogrodzenie zgodne z upodobaniami. Jesteśmy również otwarci na państwa pomysły realizując szereg niestandardowych zamówień, które wzbudzają podziw otoczenia.

 • Ogrodzenia

  bramy, przęsła, furtki

  Zajmujemy się również produkcją poszczególnych elementów metalowych ogrodzenia tj. bramy dwuskrzydłowe, bramy przesuwne, przęsła oraz furtki. Wzory możecie państwo wybrać z naszego katalogu lub dostarczyć własny projekt. Wykonujemy usługę wymiany ogrodzenia na nowe lub jego części. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz trwałości dzięki użyciu odpowiednich technik zabezpieczenia antykorozyjnego tj. malowanie proszkowanie czy cynkowanie ogniowe. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników jest gwarancją precyzyjnego wykonania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

 • Ogrodzenia

  Ogrodzenia

  palisadowe

  Ogrodzenia palisadowe to nie tylko bezpieczeństwo, ale też styl

  Nasze produkty nie tylko wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. To też niezwykle stylowy design. Ogrodzenia poziome nie muszą być nudne! Już na etapie projektowania naszych produktów, najlepsi specjaliści z wielu branż współpracują ze sobą, aby stworzyć produkty doskonałe. Do tego, nadzorują pracę na każdym etapie produkcji. Nasza oferta to maksymalne bezpieczeństwo, komfort i doskonały, stylowy design, który wpasuje się w niemal każdy styl aranżacyjny.

  Jeśli chodzi o bezpieczeństwo swojego domu, nie warto stawiać na półśrodki – te nigdy nie są zadowalające. Właśnie dlatego produkujemy doskonałe ogrodzenia poziome. Dzięki temu będziesz mógł spać spokojnie. Zwłaszcza że bez problemu przeprowadzimy montaż w Piasecznie, Otwocku, czy Warszawie. Stawiamy przy tym tylko na najnowocześniejsze, a jednocześnie sprawdzone rozwiązania. To Twoja gwarancja dobrze przeprowadzonej pracy. Nasze produkty posłużą Ci przez długie lata, w najmniejszym stopniu nie tracąc na swojej jakości.

Wypróbuj kreator cen, który dokona symulacji wskazującej przybliżoną wartość wybranego asortymentu w zależności od wymiaru i indywidualnych preferencji. Cena nie obejmuje kosztów instalacji.
Styl
Produkty
Właściwości

Wybierz styl produktu

Wybrano: styl {{styleName}}

Wybierz elementy ogrodzenia:

Wstecz
Wybrano: styl {{styleName}}
Aby obliczyć cenę, określ średnicę: Aby obliczyć cenę, określ typ wypełnienia:
Wybrane produkty:
 • {{ element.nazwa }}
  {{ element.wysokosc }} cm wysokości x {{element.szerokosc}} cm szerokości
  Cena: {{ getElementStandardPrice(element) }} zł
  Cena niestandard: {{calculateSinglePrice(element)}} zł - {{ getElementNotStandardPrice(element) }} zł za metr bieżący

Orientacyjna cena wszystkich wybranych produktów wynosi: Orientacyjna cena wybranego produktu: {{ priceSum() }} zł

Oferta ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowioferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych.
Wstecz

kontakt

logo
logo rzetelna firma

biura

W razie dodatkowych pytań lub uzyskania fachowej porady skontaktuj się z nami.
Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki

Jasna 13

257 589 102

502 257 268

Góra Kalwaria

Góra Kalwaria

Sobieskiego 19
wejście od ulicy Pijarskiej

669 038 639

502 257 268