• Ogrodzenia

  Ogrodzenia kompleksowo

  W naszej firmie specjalizujemy się w produkcji ogrodzeń palisadowych i poziomych, które doskonale sprawdzają się w zabezpieczaniu posesji. Co wyróżnia nas spośród konkurencji? Przede wszystkim jest to kompleksowe podejście do realizacji zlecenia, które zapewniamy naszym Klientom. Udostępniamy Państwu szeroki wybór wzorów ogrodzeń palisadowych i poziomych - można znaleźć je w naszym katalogu. Realizujemy również zlecenia nietypowe i indywidualne. Prace budowlane, takie jak fundamenty i podmurówka, wykonywane są przez współpracującego z nami, profesjonalnego partnera. My z kolei zajmiemy się wykonaniem i montażem elementów metalowych, a także instalacją automatyki. Takie rozwiązanie przekłada się na wygodę i komfort Klienta, który nie musi martwić się o poszczególne etapy przeprowadzanych prac.

  Wieloletnie doświadczenie sprawia, że pracownicy naszej firmy potrafią rozpoznać oczekiwania Klienta oraz bez problemu im sprostać. Zachęcamy, by się o tym przekonać. Stworzymy dla Państwa ogrodzenie palisadowe i poziome zgodne z Waszymi upodobaniami i wymaganiami.

 • Ogrodzenia

  bramy, przęsła, furtki

  W naszej firmie zajmujemy się również produkcją elementów metalowych takich, jak bramy dwuskrzydłowe, bramy przesuwne, przęsła i furtki. Posiadamy nasz własny katalog ofertowy, w którym znaleźć można wiele stylowych wzorów. Z chęcią podejmiemy się też realizacji projektu dostarczonego nam przez Klienta. Dzięki użyciu technik zabezpieczających wyroby metalowe przed korozją (malowanie proszkowe, cynkowanie ogniowe) nasze wyroby odznaczają się wysoką trwałością i zachowują swój wygląd przez wiele lat.

 • Ogrodzenia

  Ogrodzenia

  palisadowe

  Ogrodzenia palisadowe to nie tylko bezpieczeństwo, ale też styl

  Konstrukcje, które montujemy, są wyjątkowym połączeniem najwyższej jakości wykonania i stylowego designu. To wynik pracy wielu specjalistów, którzy wspólnie pracują na zapewnienie bezpieczeństwa Twojej posesji, a także o zadbanie o walory estetyczne metalowego płotu. Ogrodzenia palisadowe to z pozoru proste konstrukcje, a w praktyce wyroby o ponadczasowym stylu, które doskonale wpasują się w różne krajobrazy.

  Na bezpieczeństwie posesji nie ma co oszczędzać - wiemy o tym doskonale, dlatego naszym Klientom proponujemy ogrodzenia palisadowe, bramy, przęsła i furtki najwyższej jakości. Realizacje wykonujemy na posesjach w Otwocku, Piasecznie czy też Warszawie. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i wyroby wysokiej klasy - są one wieloletnią gwarancją Twojego zadowolenia.

Wypróbuj kreator cen, który dokona symulacji wskazującej przybliżoną wartość wybranego asortymentu w zależności od wymiaru i indywidualnych preferencji. Cena nie obejmuje kosztów instalacji.
Styl
Produkty
Właściwości

Wybierz styl produktu

Wybrano: styl {{styleName}}

Wybierz elementy ogrodzenia:

Wstecz
Wybrano: styl {{styleName}}
Aby obliczyć cenę, określ średnicę: Aby obliczyć cenę, określ typ wypełnienia:
Wybrane produkty:
 • {{ element.nazwa }}
  {{ element.wysokosc }} cm wysokości x {{element.szerokosc}} cm szerokości
  Cena: {{ getElementStandardPrice(element) }} zł
  Cena niestandard: {{calculateSinglePrice(element)}} zł - {{ getElementNotStandardPrice(element) }} zł za metr bieżący

Orientacyjna cena wszystkich wybranych produktów wynosi: Orientacyjna cena wybranego produktu: {{ priceSum() }} zł

Oferta ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowioferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych.
Wstecz

kontakt

logo
logo rzetelna firma

biura

W razie dodatkowych pytań lub uzyskania fachowej porady skontaktuj się z nami.
Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki

Jasna 13

257 589 102

502 257 268

Góra Kalwaria

Góra Kalwaria

Sobieskiego 19
wejście od ulicy Pijarskiej

669 038 639

502 257 268